קצת עלינו

קצת עלינו

מגנט ההצלחה שלי מבית 'ש.י הפקות'

קצת חומר רקע על שיטת החיזוקים החיוביים: מגדירים התנהגות רצויה אשר תזכה במדבקה. יושבים עם הילד ומסבירים לו את "כללי המשחק". מסבירים לילד שיש לו את הכוח לשנות את ההתנהגות שלו ולכם יש את האמון ביכולת זו. בסוף התקופה המוגדרת מעניקים פרס לילד שזוכה במספר הרב ביותר של מדבקות. במידה ועושים את המשחק הזה עם ילד אחד בלבד אך הוא יקבל פרס אם הוא יזכה במספר מסוים של מדבקותכשרוצים ללמד התנהגות רצויה או לשנות התנהגות שאינה רצויה, אחת מדרכי ההתמודדות היא שימוש קל ומספק בטבלה, שמאפשרת לראות תוצאות בשטח בזמן קצר יחסית, בתנאי שעושים בה שימוש נכון ובהתמדה.חשוב לדעת: על פי מחקרים נדרשים 21 ימים להטמעת שינוי. לא מדובר ב-21 יום מהזמן שבו התחלתם, אלא 21 יום של ההתנהגות הרצויה בצורה רצופה, כדי שתהיו בטוחים שהשינוי הופנם.כדי שהמטרה לא תיראה בלתי ניתנת להשגה והילד ירים ידיים מראש, הציבו נקודות אור להגיע אליהן בדמות פרס קטן בתום שבעה ימי הצלחה. אלו יהיו נקודות ציון בדרך לפרס הגדול מבחינתו והפיכת ההתנהגות הרצויה להרגל מבחינתכם.בתום שלושה שבועות רצופים שבהם יתנהג כנדרש יזכה הילד בפרס שעליו תחליטו מראש, משהו שהוא רוצה מספיק כדי שייתן לו מוטיבציה לשינוי.

מגנט ההצלחה שלי מבית ש.י הפקות

לאחר פיתוח ממושך, 'שי הפקות', השיקה טבלאות התנהגות ייחודיות, רב פעמיות על גבי מגנט איכותי המעודדות את ילדיכם להשתפר באמצעות חיזוקים חיוביים.

כל שעליכם לעשות הוא להגדיר עם ילדכם מהן ההתנהגויות שיזכו אותו ב'כוכב'. מצמידים כוכב לטבלה בכל פעם שהילד התנהג באופן הרצוי. לאחר צבירת מספר ה'כוכבים' עליהם הוסכם מראש – הילד מתוגמל בפרס ומתחיל מחדש…

תוך מספר שבועות של פעילות רצופה, ההתנהגות החיובית תיטמע בילד, ותהפוך לחלק משגרת יומו!!!

הטבלה יכולה לסייע בפתרון בעיות התנהגות ומשמעת אצל ילדים, מעודדת עצמאות, מסייעת בהצבת גבולות, ומהווה כלי עזר יעיל בחינוך הילדים.

את הטבלה ניתן לרכוש במגוון נושאים:

כיף להיות עצמאי (בצבעים סגול וכחול)

כיף להיות עצמאי מותאם לציבור הדתי

לוח המעשים הטובים

לוח ההצלחה לכישורי חיים

מגנט ההתנהגות מודפס על גבי מגנט צבעוני ואיכותי בגודל A5, בתוספת ארבעים וחמישה כוכבי מגנט להצמדה על גבי הטבלה, לשימוש חוזר רב פעמי.

ניתן להשתמש בטבלה, גם באמצעות טוש מחיק.

אלפי הורים וילדים כבר משתמשים היום בטבלה ומדווחים על תוצאות טובות ביותר.

בהצלחה!

 

 

חיפוש באתר

אתם מוזמנים לפנות אלינו
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מוצרים שאולי יעניינו אותך

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות