מי אנחנו?

מי אנחנו בעצם?

סדרת "מגנט ההצלחה שלי" מכילה שורת מוצרים ייחודיים ומקוריים. חברת ש.י הפקות.  שמה לנגד עיינה את הרצון להעניק כלים להורים ליצירת יותר רוגע בבית.

הלוחות נועדו להטמיע את ההתנהגות החיובית בקרב ילדים בדרך נעימה וכיפית תוך כדי שיתוף הילד בתהליך. הסדרה מבוססת על שיטת החיזוקים החיוביים אשר נהגתה ויוצרה בשיתוף עם גורמים פדגוגיים מקצועיים ולכן זוכה להצלחה רבה ולתוצאה מהירה ומוצלחת.

הסדרה נהגתה מתוך מצוקה של הורים רבים מול כל מיני משימות. משימות שבד"כ נתפסות בעיניי הילדים כמייגעות, לא מהנות ומעיקות. ולכן, לא פלא שהם נוטים שלא לשתף איתן פעולה.

במסגרת הסדרה תוכלו למצוא את המוצרים הבאים:

כיף להיות עצמאי / לוח המעשים הטובים / לוח ההצלחה שלי – מיועד לילדים בגילאי 3-10 ומסייע בהקניית הרגלים חיוביים בנושאי עצמאות והתנהגות.

לוח ההצלחה לכישורי חיים – מתאים במיוחד לתלמידי כיתות א'-ב' מסייע בהקניית "כישורי חיים" ובמעבר מוצלח למערכת הבית ספרית. בנוסף מומלץ על ידי אנשי מקצוע והורים גם עבור ילדים עם: הפרעות קשב וריכוז, איחור בשפה, קושי בהתארגנות ובתקשורת.

המוצרים זכו לפידבקים רבים מאנשי מקצוע פרא-רפואיים שביקשו להתאים את הלוח לכל מיני צרכים.

לש.י הפקות יש תכניות עתידיות ורעיונות ללוחות נוספים שמעודדים תזונה נכונה, התמדה בקיום פעילות ספורטיבית. ועוד.

הלוח מעניק תמריץ לביצוע כל מיני משימות שנתקלות בהתנגדויות מצד הילדים ובעיקר דורשות התמדה בתהליך. לדברי גורמי מקצוע זמן השימוש המוצע על מנת להטמיע הרגלים נכונים בבית הוא חודש בשימוש יומיומי.